Mäsiar/ka - 38,75hod/týždeň - OD Bratislava

TESCO STORES SR, a. s. - Centrálna kancelária - Bratislava

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Tesco OD MY Kamenné námestie
Bratislava
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- poskytovať prvotriedne služby zákazníkom
- doplňovať a vystavovať tovar
- porcovať, pripravovať balené – voľné mäso
- obsluhovať zákazníkov za mäsovým pultom
- kontrolovať kvalitu a skladovanie mäsa
- dodržiavať všetky postupy pri spracovávaní mäsa
- obsluhovať technické zariadenia v oddelení mäsa
- kontrolovať správnosť cien
Upresnenie platových podmienok:
+ príplatky za víkendy
po 3 mesiacoch 780 €
Benefity a ďalšie výhody:
Zamestnanecké výhody, benefity
• Príspevok na stravovanie
• Zamestnanecká karta so zľavou 10% na nákupy v Tesco
• Finančná odmena pri pracovnom výročí od 70,-€ do 350,-€
• Pracovné voľno navyše pri niektorých životných udalostiach
• Vianočný bonus 50,-€
• Sezónne zľavy v našich obchodoch
• Extra ClubCard body
• Zľavy u našich partnerov
• Benefit pri narodení dieťaťa - darček pre novonarodené deti našich kolegov
• Karta multisport
• Odmena za odporúčanie kandidáta
• Program Buď fit
• Mnoho ďalších výhod
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:
Informácie pre uchádzača:
Informácie o výberovom konaní
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Vaše osobné údaje budú uchované na obdobie 1 roka po ukončení výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- záujem pracovať v dynamickom prostredí maloobchodu v priamom kontakte so zákazníkom
- ochota pracovať na zmeny, cez víkendy,
- flexibilita, komunikatívnosť
- trestná bezúhonnosť