Práca pre Skladníka aj bez VZV! (Ref. č.: PR/021212)

15.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 663€ + bonusy, až do výšky 896€ brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Expedícia a prijímanie materiálu a tovaru
* Nakladanie a vykladanie materiálu s použitím manipulačnej techniky
* Príjem a výdaj materiálu do výroby
* Balenie, kontrola kvality a množstva
* Evidencia materiálu a tovaru
* Zodpovednosť za inventúru
* Ostatné práce podľa požiadaviek nadriadeného

Iné výhody:

* Sociálny balíček benefitov
* Pravidelné bonusy
* Príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

* ukončené stredoškolské vzdelanie
* ochota pracovať na zmeny
* platný preukaz VZV výhodou
* prax s prácou v sklade
* spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, pracovitosť, manuálna zručnosť