Hľadáme nadšeného obchodného referenta (Ref. č.: PR/021206)

19.08.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Obchod; Obchodný referent, Telefonický operátor, Telemarketingový pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): od 700 EUR základ + motivujúca vario zložka
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Hľadáme nadšeného mladého človeka, ktorý sa chce stať obchodníkom v oblasti B2B.
* Tvojou náplňou bude:
* vyhľadávanie a oslovovanie nových potenciálnych klientov po telefóne, B2B,
* dohadovanie stretnutí pre obchodných konzultantov,
* vedenie evidencie v internom systéme a s tým spojená administratíva,
* aktívne spolupracovanie s ostatnými oddeleniami naprieč celou firmou,
* reportovanie svojmu nadriadenému,
* podieľanie sa na vytváraní tímovej a priateľskej atmosféry.

Iné výhody:

* mobilný telefón a notebook,
* možnosť spolupracovať na kľúčových projektoch,
* externé školenia, ktoré podporia tvoj profesijný i osobný rozvoj,
* angličtina,
* teambuildingy,
* skvelý pracovný tím a priateľskí kolegovia
* kartu MultiSport, s ktorou môžeš športovať každý deň.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

* príjemné vystupovanie a výborné komunikačné schopnosti,
* orientácia na cieľ
* pozitívny a proaktívny prístup, samostatnosť,
* chuť na sebe pracovať.