custom-banner

Vymáhanie pohľadávok s maďarským jazykom

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre nášho významného klienta z bankového prostredia hľadáme šikovných a komunikatívnych ľudí na telefonické vymáhanie pohľadávok. Pokiaľ sa dohovoríš maďarsky a rád telefonuješ, je to práca pre Teba! Vhodné pre ľudí, ktorí už majú s telefonovaním skúsenosti, ale radi dáme priestor aj šikovným a motivovaným absolventom, ktorí by radi nabrali prvé pracovné skúsenosti.

Náplň práce:
- telefonické kontaktovanie klientov
- zisťovanie dôvodov omeškania platby
- navrhovanie riešenia vzniknutej situácie
- support pre obe strany
- administratívne úkony spojené s vymáhaním pohľadávok

Benefity a ďalšie výhody:

· Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej firmy s inovatívnym prístupom
· Fixný mesačný plat + variabilná zložka závislú od Tvojho výkonu
· Atraktívne kariérne príležitosti pre najšikovnejších
· Možnosť zvyšovať svoju kvalifikáciu
· Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj (napr. Tréning komunikačných zručností..)
· Zvýhodnenia na produktoch
· Príspevok na zdravotnú starostlivosť
· Príspevok na DDS

Informácie pre uchádzača:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Všeobecne požadované znalosti:

- Silné komunikačné zručnosti
- Schopnosť komunikovať v maďarskom jazyku - PODMIENKOU!
- Predchádzajúce skúsenosti v bankovom sektore - veľkou výhodou
- Vítané skúsenosti so zákazníckym servisom, s telefonovaním s klientmi a pod.
- Záujem o bankový sektor, bankové prostredie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Maďarský jazyk