Účtovník/pomocný účtovník

04.03.2019 LAN Help, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Rázusova 47, Lučenec
Banskobystrický kraj; okres Lučenec; Lučenec
Typ pracovnej ponuky: Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 500 EUR
Mzdové podmienky sú závislé od uchádzačových zručností, skúseností, samostatnosti, kvality výstupov, od obsadzovanej pozíciu /účtovník, pomocný účtovník, brigádnik/ a budú dohadované individuálne.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, polovičný úväzok, vedľajší, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 30.4.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- komplexné vedenie účtovníctva pre podnikateľské subjekty.
- metodické vedenie účtovného úseku
- kontrola účtovania členov tímu
- komunikácia s klientmi
- kontrola plnenia úloh členov tímu

Iné výhody:

Stabilná spoločnosť s atraktívnou klientelou.
Flexibilná pracovná doba.
Príjemné pracovné prostredie aj kolektív.
Podpora zamestnávateľa v ďalšom raste/rozširovaní vzdelania.

Informácie pre uchádzača:

Používaný SW - Kros. Znalosť nie je podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

- neustále samovzdelávanie
- základné SW zručnosti: email, word, excel
- komunikatívnosť