Technik (Montáž, nastavovanie, údržba a oprava IT techniky pre okresy SC, PK, DS, GA, SA, NZ, KN)

20.02.2020 KALIANT s. r. o.
Miesto práce: okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Komárno, okres Nové Zámky, okres Pezinok, Senec, Trnava; Dunajská Streda, Nové Zámky, Pezinok
Typ pracovnej ponuky: Elektrikár, Elektronik, Elektrotechnik, Servisný technik, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 1600 EUR
od 1000,- € + ďalšie odmeny a balík benefitov

- služobné auto
- telefón
- stravné lístky preplácané v plnej hodnote
- príspevok na dopravu do zamestnania
- internet a televízia
- zamestnanecké zľavy a iné
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

oprava, nastavovanie, údržba IT techniky,
realizácia a servis kamerových systémov,
komunikácia s oddeleniami naprieč spoločnosťou,
komunikácia s klientom,
navrhovanie technických riešení pri zákazkách,
vedenie vlastnej montážnej jednotky,
montáž, inštalácia a konfigurácia klientských zariadení,
montáž a inštalácia štruktúrovanej kabeláže.

Iné výhody:

služobné auto
telefón
príspevok na dopravu
internet a televízia
rôzne zľavy
stabilná práca na dlhé obdobie
nárok na dovolenku,
sickdays a odpracovaný čas Vám beží už od chvíle, keď si sadnete doma do auta

Informácie pre uchádzača:

Hľadáte výzvu?
Ak ste ambiciózny s dobrým vzťahom k IT technike, viete si predstaviť prácu vo výškach, viete narábať s nástrojmi ako sú vŕtačka a karbobrúska. Mali ste už možnosť vystupovať pred klientom a nerobilo by Vám problém s časti aktívne ponúkať naše produkty. Máte základné chápanie, čo sa týka počítačových sietí? potom Vám ponúkame perspektívu stabilného dlhotrvajúceho zamestnania na vyššom poste s manažérskymi právomocami a kompetenciami.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

- takmer 10 ročná úspešná história, pevné zásady svojho fungovania;
- hlavné zameranie: internetové pripojenie najmä v okr. Senec, Pezinok a Galanta; služby správy sietí a dodávok IKT techniky; dodávky bezpečnostnej techniky ako alarmy, kamery, montáž a servis techniky TV príjmu;
- spôsoby nášho konania sú základom pre odlíšenia sa ako aj pre rozvoj a perspektívy.
Víziou je prinášať internetové pripojenie, siete a telekomunikačné služby či moderné informačno-komunikačné technológie ku klientom: férovo, komplexne, profesionálne.

Oblasť pôsobenia:

Výstavba elektrických a telekomunikačných sietí

Adresa:

KALIANT s. r. o.
Záhradná 658/63
Viničné
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Lubor Kováč
Záhradná 658/63, Viničné, 900 23, Slovenská republika