Operátor - kontrolór kvality - TPP Nitra

18.09.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Rastislavova 2, Nitra Mlynárce
okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Manažér kvality, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 540 EUR
540€ + 80€ + 100€ kvartálne + stravné lístky + príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca pri stroji - odoberanie plastových výrobkov a následná kontrola , balenie
- práca prevažne na stroji, v stoji.

Iné výhody:

zabezpečená doprava
malá firma rodinného charakteru
SL v hodnote 4,80€/zmena

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

dobrý zrak,
zodpovedný prístup
ochota pracovať na zmeny
Zabezpečená doprava z autobusovej stanice

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme radi, že vás pri hľadaní pracovnej pozície zaujala aj ponuka našej personálnej agentúry. INDEX NOSLUŠ je so sieťou 17 pobočiek na území Slovenska a viac ako 25 ročnými skúsenosťami v personalistike jednou z najväčších personálnych agentúr na Slovenskom trhu.

Počas celého výberového procesu sa o Vás postará pridelený konzultant. Naše služby sú pre uchádzačov vždy bezplatné. Pre našich klientov obsadzujeme pozície priamo k nim (tzv. recruitment) alebo na personálny leasing.

Vybrali ste si pozíciu, kde sprostredkovávame prácu priamo ku klientovi? Pri recruitmente vám ponúkame
- Individuálny prístup a pravidelné informácie o stave výberového procesu
- Odborné poradenstvo a prípravu na pracovný pohovor u klienta
- Výber pracovných pozícií z rôznych segmentov a na celom Slovensku

Ak sa cez nás zamestnáte na personálny leasing, môžete sa spoľahnúť, že
- Výplata je vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte,
- Vyriešenime všetky potrebné pracovné a legislatívne záležitostí,
- V prípade spokojnosti a záujmu zamestnávateľa zabezpečíme prestup do kmeňového stavu klienta
- Ponúkneme vám inú prácu, ak Vám tá aktuálna nebude vyhovovať.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Prešovská 38
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Kristína Bédiová
Tel: 421915715121