Operátor lakovacej linky

10.10.2019 LUKAMASIV s.r.o.
Miesto práce: Kriváň
Banskobystrický kraj; okres Detva; Detva
Typ pracovnej ponuky: Drevospracujúci priemysel, Výroba; Lakýrnik, lakovač, Nábytkár
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 6

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príprava výrobkov na lakovanie (ukladanie do stojanov, brúsenie, čistenie)
- lakýrnicke práce (príprava a aplikácia farieb)
- obsluha a údržba robotickej lakovacej linky
- manipulácia s výrobkami a materiálom
- obsluha vysokozdvižného vozíka
- zásobovanie a preprava materiálu na lakovaciu linku
- čistenie použitých pracovných pomôcok - striekacích pištolí, boxov
- výstupná kontrola odvedenej práce s dôrazom na detail a bezchybne vykonaná prácu
- zodpovednosť za kontrolu dodržiavania správnych technologických postupov, prípravy a následnej realizácie práce
- evidencia práce v informačnom systéme

Iné výhody:

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, ktorá neustále expanduje a má víziu stať sa špičkou vo svojej oblasti
- za predpokladu dosahovania dobrých výsledkov možnosť kariérneho rastu
- zaujímavý systém odmeňovania a možnosť dlhodobej stability zamestnania
- práca s najmodernejšími strojmi a výrobnými zariadeniami

Hľadáme schopného a šikovného človeka, ktorý má dlhodobý záujem pracovať a rozvíjať sa . Výkon práce nie je fyzicky náročný, preto je vhodný pre obe pohlavia. Vyžaduje si kandidátov, ktorí pochopia smerovania spoločnosti LUKAMASIV a budú jej nápomocní. K výkonu práce Vám budú pomáhať nové, moderné technológie v podobe strojov a zariadení od renomovaných výrobcov.
Práca má charakter sériovej výroby. Veľký dôraz kladieme na výslednú kvalitu, keďže vyrábame produkty pre veľkú medzinárodnú spoločnosť, ktorá má vysoké štandardy. V prípade osvedčenia sa na danej pozícii, a ak budete mať chuť rásť a získať nové kompetencie do budúcnosti existuje priestor rastu na pozíciu operátora automatizovanej lakovacej linky. Výhodou je práca v spoločnosti rodinného charakteru, s menej formálnymi vzťahmi a organizačnou štruktúrou.

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- ochota, flexibility, samostatnosť
- chuť učiť sa
- trpezlivosť, pozornosť, systematickosť
- schopnosť dodržiavať interné predpisy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- základné ovládanie počítača

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Názov našej spoločnosti je LUKAMASIV s. r. o. so sídlom v obci Kriváň (okres Detva) a sme drevospracujúca firma, ktorá sa zaoberá sériovou výrobou produktov. Naše produkty putujú do celého sveta. V drevárskom priemysle pôsobíme už viac ako 20 rokov, vďaka dokončeniu modernej výrobnej haly došlo k výraznému nárastu kapacity výroby, vďaka čomu sme sa mohli stať partnerom aj pre zahraničných odberateľov. Na webovej stránke spoločnosti sa momentálne pracuje, ale firemná stránka na Facebook je LUKAMASIV.

Oblasť pôsobenia:

Výroba ostatného nábytku

Adresa:

LUKAMASIV s.r.o.
Kriváň 603
Kriváň
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Simona Vilhanová
Kriváň 603, Kriváň, 96204, Slovenská republika
Tel: 0905855240