Zoraďovač vstrekolisov (Ref. č.: PR/021181)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Garantovaná minimálna mzda je na úrovni 1000€ Brutto. Výsledná suma závisí od skúseností a zručností vybraného kandidáta, preto nás neváhajte kontaktovať ak Vás pozície oslovila.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:

Informácie o pracovnom mieste

* Hľadáme samostatného pracovníka do odvetvia Automotive
* Aká bude náplň práce?
* Nastavovanie lisov podľa plánu výroby a technologických postupov
* Výmena foriem a nastavovanie parametrov lisovania
* Podpora pri opravách vstrekovacích foriem, strojov a zariadení

Benefity a ďalšie výhody:

* Benefity budú prezentované vybraným uchádzačom, ktorých budeme osobne kontaktovať.

Všeobecne požadované znalosti:

* Prax minimálne 2 roky vo výrobnom závode
* Skúsenosti s nastavovaním strojov 1 rok
* SŠ technické zameranie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno