custom-banner

Účtovník so skúsenosťami z výrobnej spoločnosti

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1000 EUR
    Základná mzda je na základe skúseností uchádzača vyššia
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho klienta hľadáme skúseného účtovníka z výrobnej spoločnosti so základnou znalosťou anglického jazyka.

Náplň práce:
Spolupráca pri zavádzaní nového účtovného systému a nastavení procesov
Pripravovanie účtovných a štatistických výkazov, zúčtovaní a daňových priznaní
Spolupráca pri účtovných závierok
Účtovanie rôznych typov položiek, priradenie k správnemu účtu a nákladnému stredisku (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.)
Spracovanie miezd
Podpora pri auditoch, reporting
Posudzovanie správnosti uzatvorených zmlúv, faktúr z daňového a účtovného hľadiska

Benefity a ďalšie výhody:

Všetky benefity spoločnosti budú odprezentované na pracovnom pohovore.

Informácie pre uchádzača:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná:
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Znalosť podvojného účtovníctva
Excel na pokročilej úrovni
3 roky skúseností ako účtovník z výrobnej spoločnosti
Základy anglického jazyka

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Podvojné účtovníctvo