Recepčná/-ý do Švajčiarska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    kantón Graubünden
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    4300 CHF + pohyblivá čiastka od 100- do 1000,-CHF/mesiac
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 15.3.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Recepčná - booking, audit, práca s kasou, denné hlásenia - reporty, Front Office, Back Office, sales atď.
Podmienkou je výborná znalosť NJ a AJ

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná:
Súkromná klinika hotelového typu

Benefity a ďalšie výhody:

Zabezpečená strava a ubytovanie do začiatku, preplatenie dovolenky a sviatkov + prémie alebo nadčasy. Zamestnávateľ odvádza za zamestnanca všetky zákonné odvody (sociálne, poistenie atď.).
Možnosť zabezpečenia dopravy našich kandidátov až na miesto výkonu zamestnania.
Zamestnávateľ vybaví pracovné povolenie na mieste.
Pracovná zmluva priamo so švajčiarskym zamestnávateľom.

Informácie pre uchádzača:

Informácie o výberovom konaní:
Kandidát zasiela štruktúrovaný životopis v nemčine v programe word na náš mail - erich.tittl @ agency-tittl.com, kde presne rozpíše od kedy do kedy, kde, na akej pozícii pracoval a čo bolo jej náplňou, fotografiu pasového formátu, referencie z posledných zamestnaní v nemeckom jazyku prípadné kurzy a certifikáty. Následne ak spĺňa rečovo-kvalifikačné predpoklady bude okamžite zaradený do výberového konania a bude kontaktovaný agentúrou.

Termín nástupu:
od 15.03. alebo po dohode skôr alebo aj neskôr

Všeobecne požadované znalosti:

Študijné zameranie, odbor:
Hotelierstvo

Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - aktívne B2-C1 slovom aj písmom
Anglický jazyk - aktívne B2

Požadovaná prax na pozícii/v oblasti:
Hotelierstvo, služby - recepcia

Počet rokov praxe:
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Bezúhonnosť, nekonfliktný, orientovaný na výsledok, štúdium hotelovej školy alebo hotelový manažment výhodou, prax na danej pozícii je PODMIENKOU, schopnosť učiť sa nové veci, teritoriálna a časová flexibilita.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    študent – stredná škola
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)