Trainee - Internal Audit

22.08.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Telekom Trainee program je rozvojový program pre študentov II. stupňa VŠ štúdia, ktorý je zameraný na získanie špecifických zručností a skúseností cez samostatné realizovanie na konkrétnom oddelení spoločnosti v priebehu 9 mesiacov. Si vytrvalý/á, samostatný/á a máš veľké ambície? Dokáž to sebe aj nám práve teraz. Ak nás presvedčíš o svojich schopnostiach, zabezpečíš si u nás ďalšiu kariéru.
Aktuálne obsadzujeme Trainee pozíciu na internom audite.

Your responsibilities:
: participate in internal audit assignments and risk reporting
: contribute to preparation of regular and ad hoc audit reports, analysis, tests and presentations
: keep contact with internal customers
: perform data analysis, participate in testing of internal controls and their documentation
: contribute to internal audit projects
: participate in audit related meetings and assist in arranging for these
Ponúkaný plat (základná mzda):
Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce:
: dohodou
Druh pracovného pomeru:
brigáda

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – vysoká škola
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
You are our ideal candidate, if:
: you are enthusiastic at work, open for new challenges
: you have good cooperation and communication skills
: you are reliable, precise and persistent
: you are eager to learn and develop
: your personality is flexible, you are independent and creative
: you are university student, (economics or technology streams preferred)
: you can commit to 20 hours work per week
: you have up-to-date computer skills and good command of English oral and in writing