#TsmeMy

    Trainee - Internal Audit

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    : Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Telekom Trainee program je rozvojový program pre študentov II. stupňa VŠ štúdia, ktorý je zameraný na získanie špecifických zručností a skúseností cez samostatné realizovanie na konkrétnom oddelení spoločnosti v priebehu 9 mesiacov. Si vytrvalý/á, samostatný/á a máš veľké ambície? Dokáž to sebe aj nám práve teraz. Ak nás presvedčíš o svojich schopnostiach, zabezpečíš si u nás ďalšiu kariéru.
    Aktuálne obsadzujeme Trainee pozíciu na internom audite.

    Your responsibilities:
    : participate in internal audit assignments and risk reporting
    : contribute to preparation of regular and ad hoc audit reports, analysis, tests and presentations
    : keep contact with internal customers
    : perform data analysis, participate in testing of internal controls and their documentation
    : contribute to internal audit projects
    : participate in audit related meetings and assist in arranging for these

    Termín nástupu do práce

    : dohodou

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    študent – vysoká škola

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    You are our ideal candidate, if:
    : you are enthusiastic at work, open for new challenges
    : you have good cooperation and communication skills
    : you are reliable, precise and persistent
    : you are eager to learn and develop
    : your personality is flexible, you are independent and creative
    : you are university student, (economics or technology streams preferred)
    : you can commit to 20 hours work per week
    : you have up-to-date computer skills and good command of English oral and in writing

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!