Brigáda - študent 20 hod/tyzd. - pokladničná zóna - Podunajské Biskupice

TESCO STORES SR, a. s. - Obchodné prevádzky

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Tesco Podunajské Biskupice - Dudvážska -
Bratislava
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- Poskytovať prvotriedne služby zákazníkom
- Doplňovanie tovaru
- Pracovať na pokladni
- Obsluhovať samoobslužné pokladne
- Kontrolovať správnosť cien pri blokovaní na pokladni
- Kontrolovať platnosť bankoviek, stravných lístkov a kupónov
- Deaktivovať bezpečnostné prvky
Upresnenie platových podmienok:
+ príplatky za víkendy
Benefity a ďalšie výhody:
• Možnosť vybrať si zmeny podľa Vašich predstáv
• Priateľská atmosféra na pracovisku
• Zaučenie na prácu v pokladni
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:
Informácie pre uchádzača:
Informácie o výberovom konaní
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Vaše osobné údaje budú uchované na obdobie 1 roka po ukončení výberového konania

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
študent – stredná škola
Všeobecne požadované znalosti:
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- záujem pracovať v dynamickom prostredí maloobchodu v priamom kontakte so
zákazníkom
- flexibilita, komunikatívnosť
- trestná bezúhonnosť
- skúsenosti z oblasti služieb zákazníkom výhodou