Obsluha CNC sústruhov

08.03.2019 ZVS holding, a. s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Ilava
Dubnica nad Váhom
Štúrova 925/27
01841

okres Ilava
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; CNC programátor, Obrábač kovov
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,61 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

+ pohyblivá zložka mzdy až do výšky 30% mesačnej mzdy k ponúkanému základu mzdy.
- výška ponúkanej mzdy je závislá od praxe a skúseností uchádzača.
-Stabilné zamestnanie v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
-Možnosť kariérneho rastu.
-Dochádzkový bonus.
-Príspevok na dochádzanie do zamestnania.
-Príspevok na Vianoce a letnú dovolenku.
-Odmena pri životnom jubileu.
-Doplnkové dôchodkové sporenie.
-Zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti.
-Individuálny benefitný účet.
-Firemné akcie, športový deň, vianočný večierok, voľné vstupenky na kultúrne a športové podujatia.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,61 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
20. 2. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
21. 2. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
Obsluha CNC sústruhov, meranie vyrobených dielov.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- samostatnosť a zodpovednosť
- flexibilita
- ochota pracovať s maximálnym nasadením