Konštruktér

22.08.2019 RAVEN,a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Považská Bystrica
Považská Bystrica
Robotnícka 1
01701

Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj; Konštruktér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Získate istotu stabilného zamestnania u jednotky na trhu s viac ako 25-ročnou úspešnou históriou.
- Okrem mesačnej mzdy Vás motivujeme formou rôznych odmien.
- Umožníme Vám vybrať si formou tzv. kafeterie zo širokej palety našich benefitov (príspevok na dovolenku, regeneráciu, šport, kultúru, špeciálne lekárske vyšetrenie, zubné náhrady, dioptrie, vitamíny, atď.).
- Poskytneme Vám ďalšie zamestnanecké výhody ako narodeninové voľno, jazykové vzdelávanie a teambuildingové aktivity.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1100 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
20. 2. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
26. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 6

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
- návrh a realizácia nových konštrukčných riešení výrobkov,
- riadenie konštrukčných prác v strojárskej výrobe.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim
Sezónna práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • ukrajinský - vysoká: C1 a C2
  • srbský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov