Tesár - strechy, krovy - RAKÚSKO - Niederösterreich, Oberösterreich, Steiermark

18.11.2019 G P S Trade s.r.o.
Miesto práce: Burgenland, Dolné Rakúsko, Horné Rakúsko, Štajersko
Rakúsko
Typ pracovnej ponuky: Tesár
Ponúkaný plat (základná mzda): 2500 EUR
Pre bližšie informácie o platových podmienkach nás kontaktujte.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta v Rakúsku prijmeme pracovníkov na pozíciu Tesár - strechy, krovy.
Náplň práce:
- stavba krovov, striech
- práca s drevom, montážne práce

Vhodné pre jednotlivcov alebo dvojice. V rámci dvojice nutnosť NEMECKÉHO jazyka a auta.
Je potrebné mať dobrú predchádzajúcu pracovnú prax v odbore a schopnosť komunikovať v NEMECKOM jazyku.

Zamestnanecké výhody, benefity:
- rakúska pracovná zmluva
- legálna práca
- diéty
- príspevok na ubytovanie/ubytovanie hradené
- po prvom odpracovanom týždni možnosť zálohy
Sprostredkovanie je BEZ POPLATKOV!

Sme špecialisti pre krajiny Rakúsko a Nemecko.
DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI, pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce!

V prípad záujmu o túto pracovnú pozíciu, zašlite CV prostredníctvom našej elektronickej databázy na www.gpstrade.sk, poprípade mailom: job @ gpstrade.sk
alebo nás kontaktujte.
Kontaktná osoba: Zuzana Hakeova
Tel.: 0911428832

Iné výhody:

- diéty
- príspevok na ubytovanie
Sprostredkovanie je BEZ POPLATKOV

Hľadáme skúsených tesárov, ktorí majú minimálne 3 roky skúsenosti, alebo sú vyučení v odbore.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- aktívne ovládanie nemeckého jazyka výhodou
- uprednostnený budú uchádzači so znalosťou DE jazyka a praxou
- flexibilita
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- teamový hráč
- možnosť nástupu čo najskôr

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť GPS Trade je založená odborníkmi z oblasti personalistiky od roku 2007. Poskytujeme komplexné služby v oblasti personálneho poradenstva, zaisťovania komplexných služieb outsourcingu – prenájme pracovných síl v rámci Európskej Únie.

Sme mladá, dynamicky rastúca spoločnosť. Špecializujeme sa na pracovné pozície hlavne v oblasti elektromontáží, elektroinštalácií na stavbách, cez odborné pozície v stavebníctve ako aj pracovné pozície pre inštalatérov-vodárov.

Naším záujmom je služby nielen neustále rozširovať o nové ponuky, ale predovšetkým neustále zvyšovať kvalitu našich služieb.Prostredníctvom našich služieb poskytujeme partnerom efektívne riešenie pokrytia dočasných zdrojov.

Disponujeme odborným personálnym tímom pracovníkov, ktorí spĺňajú najvyššie požiadavky kladené na odbornú prípravu a profesijné schopnosti. V realizačnom tíme našej spoločnosti pracujú ľudia s dlhodobými skúsenosťami v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

G P S Trade s.r.o.
Zochova 36
Kežmarok
Slovenská republika
www.gpstrade.sk

Kontaktné údaje:

Zuzana Hakeova
Zochova 36, Kežmarok, 060 01, Slovenská republika
Tel: 0911428832