#TsmeMy

    Koordinátor predaja v malých novospustených lokalitách (INS)

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Riadenie, koordinovanie predajných kanálov (retailovej siete, D2D, TLS, Inbound, Online) predaja vo zverenom regióne v súvislosti so spúšťaním služieb v nových lokalitách (INS).
    Zabezpečenie plnenia predajných cieľov v novospustených lokalitách pri dodržaní kvalitatívnych cieľov spoločnosti.
    Koordinovanie aktivít na riešenie problémov súvisiacich s činnosťou predajných kanálov (retailovej siete, D2D, TLS, Inbound, Online) a predajom v novootvorených lokalitách.
    Vyhodnocovanie predajného potenciálu.

    Mzdové podmienky: Od 1.350 € brutto + kvartálna variabilná zložka mzdy

    Ponúkaný plat

    1 EUR

    Termín nástupu do práce

    Dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Všeobecne požadované znalosti

    Výborné komunikačné, prezentačné a negociačné zručnosti
    Schopnosť efektívne riešiť konfliktné situácie
    Organizačné schopnosti
    Flexibilita, Proaktivita
    Dôslednosť
    Orientácia na výsledok/cieľ
    Koncepčné myslenie

    Min. 2 roky v oblasti predaja.

    MS Office - pokročilý

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt