Upratovač, upratovačka vo výrobných, skladových, zdravotníckych, administratívnych a obchodných priestoroch.

02.04.2019 PLUS LUX s. r. o.

Miesto práce: Veľký Krtíš, Trenčín, Senec, Považská Bystrica, Púchov,Bánovce nad Bebravou, Čadca, Sabinov, Stará Ľubovňa, Rožňava, Žilina, Dubnica nad Váhom
okres Bratislava, okres Hlohovec, okres Martin, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Piešťany, okres Prievidza, okres Ružomberok, okres Topoľčany, okres Trnava
Typ pracovnej ponuky: Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 2,99 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Strojové a ručné čistenie priestorov.

Iné výhody:

práca v stabilnej spoločnosti

Informácie pre uchádzača:

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

zodpovednosť, samostatnosť, manuálna zručnosť, dochvíľnosť, zmysel pre poriadok