Vodič - Skladník

18.11.2019 TRAFIN OIL SK, s.r.o.
Miesto práce: Trenčiansky kraj; okres Piešťany, okres Trenčín; Piešťany, Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Skladník, Vodič osobného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
benefity:
- stravné lístky
- využitie služobného vozidla na súkromné účely
- kvartálne a ročné odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, polovičný úväzok, vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha gastronomických zariadení (zvoz použitého kuchynského oleja a biologického odpadu, nových jedlých olejov), preberanie tovaru dodaného do skladu od dodávateľov a vyskladnenie pozberaného oleja.

Iné výhody:

Príjemný kolektív firmy a rozvojový program pre zamestnancov.

Informácie pre uchádzača:

- vodičský preukaz skupiny B
- čistý register trestov a bez pohľadávok u exekútorských úradov
- základy práce s PC

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Firma TRAFIN OIL SK, s.r.o. obsluhuje predovšetkým reštauračné zariadenia, jedálne, kuchyne a iné gastronomické zariadenia v pravidelných zvozových trasách na území celej slovenskej republiky.

Spoločnosť TRAFIN OIL SK, s.r.o. sa zaoberá výkupom a odvozom použitých potravinárskych olejov a tukov. Na základe udelenej licencie ( Súhlas k prevádzkovaniu zariadení na zber odpadu č. kat. 200125) spoločnosť TRAFIN OIL spracúva odpad, a to konkrétne použité jedlé oleje a tuky, ktoré sú povinné jedálne a reštauračné zariadenia v rámci svojho odpadového hospodárstva separovať a ekologicky likvidovať. Týmto konaním znižuje ekologické zaťaženie a do určitej miery kompenzuje istú nerovnováhu, ktorú prinieslo masívne pestovanie repky olejnej pre výrobu „biozložiek“ priemyselných palív.

Oblasť pôsobenia:

Zber iného ako nebezpečného odpadu

Adresa:

TRAFIN OIL SK, s.r.o.
Sidónie Sakalovej 190/30
Bytča
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Alena Meluchova
Sidónie Sakalovej 190/30, Bytča, 014 01, Slovenská republika
Tel: 0904564140