#TsmeMy

    Senior Analytik predaja pre Retail

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    My v Retaili, v najsilnejšom predajnom kanáli v rámci Slovak Telekomu, sa chceme neustále zlepšovať a zefektívňovať. Svoje rozhodnutia radi robíme na základe faktov a nie pocitov a emócií. Máme čoraz viac dát o zákazníkovi a jednotlivých prevádzkach. Chceme z nich vyťažiť čo najviac. Pomáha nám to robiť správne rozhodnutia, ktoré nás posúvajú na vyššiu úroveň v starostlivosti o zákazníka a v neposlednom rade aj v rámci samotného predaja. Radi by ste v tejto oblasti u nás zažiarili? Budeme radi, ak sa nám ozvete.

    Dokážete dáta dať do kontextu a z informácií vyťažiť cenné poznatky? Sú analýzy a možnosť ovplyvňovať veci to, čo vás napĺňa alebo láka? Ak ste na otázky odpovedali kladne, tak hľadáme práve vás. Radi by sme posilnili manažment retailu o vlastného senior analytika, ktorého náplň práce bude:

    - end-to-end monitoring a reporting v oblasti zriaďovania služieb zákazníkom, životného cyklu predajných transakcií a zákazníckych interakcií,
    - vykonávať reporting a vypracovávať analýzy s cieľom identifikovať príčiny špecifického vývoja,
    - merať a vyhodnocovať profitabilitu a predajné výsledky retailovej siete aj jej jednotlivých regiónov,
    - spracovávať a reportovať trhový potenciál,
    - prezentovať výsledky reportov, expertné analýzy interným zákazníkom,
    - identifikovať príležitosti na rast a navrhovať zmeny manažmentu retailu,
    - metodicky sa podieľať na návrhu komisnej schémy pre partnerskú sieť,
    - pripravovať podklady pre plánovanie a koordináciu kapacity retail predaja,
    - navrhovať plánovací a prognostický nástroj výkonnosti predaja retailu,
    - poskytovať metodickú podporu a poradenstvo vo zverenej oblasti,
    - úzko spolupracovať s oddelením riadenia predajných kanálov a segmentom.

    Ponúkaný plat

    1 EUR

    Termín nástupu do práce

    Dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    výborné logické a analytické uvažovanie,
    komunikačné a prezentačné zručnosti,
    proaktivita, vysoké nasadenie a prirodzená zvedavosť

    min 2 roky praxe, skúsenosť s reportingovými nástrojmi

    SQL – mierne pokročilý
    MS EXCEL - pokročilý

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!