#TsmeMy

    Analytik predaja

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Máš rád čísla a chceš s nimi pracovať? Do tímu hľadáme parťáka s chuťou do práce, ktorý má záujem učiť sa a rozvíjať svoje zručnosti. Ako súčasť Oddelenia riadenia predajných kanálov dostaneš priestor realizovať sa v týchto smeroch:
    - reporting a operatívne analýzy predaja,
    - meranie a vyhodnocovanie profitability a predajných výsledkov jednotlivých predajných kanálov,
    - prezentovanie výsledkov reportov a ich analýzu interným zákazníkom,
    - metodická podpora v oblasti reportingu a plánovania výnosov a ostatných sledovaných ukazovateľov predaja,
    - implementácia komisných schém spoločnosti voči všetkým predajným kanálom
    - úzka spolupráca s prednými líniami
    Pozícia je v rámci tímu channel managementu, ktorý má na starosti celkovú stratégiu mixu predajných kanálov, odmeňovanie a plánovanie a úzko spolupracuje najmä s oddeleniami predaja a marketingu.

    Ponúkaný plat

    1300 EUR

    Benefity a ďalšie výhody

    Získate prácu ktorá Vás bude skutočne baviť v medzinárodnej spoločnosti formujúcej technologické trendy a inovácie. Nájdete u nás väčšie výzvy, prácu na unikátnych projektoch a možnosti ďalej rozvíjať svoje schopnosti. Spoznáte priateľskú pracovnú atmosféru a skvelých kolegov. Okrem toho Vám ponúkame:
    - ročný finančný bonus
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti, športu a kultúry
    - vlastné vzdelávacie centrum a širokú škálu interných aj externých školení
    - atraktívne zľavy na produkty a služby značky Telekom ( Magio, mobilný internet a pod...)
    - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
    - flexibilný pracovný čas
    - kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    ASAP/Dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    Pri práci určite využiješ:
    - výborné logické a analytické uvažovanie
    - dobré komunikačné schopnosti
    - prirodzenú zvedavosť

    V našom tíme si veľmi ceníme:
    - proaktivitu a vysoké nasadenie a zmysel pre humor

    Očakávame od teba:
    - min 1 rok praxe a skúsenosť s reportingovými nástrojmi
    - SQL – mierne pokročilý (potrebné ťa vieme doučiť)
    - MS EXCEL - pokročilý (bez toho sa nezaobídeš)

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Nie

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!