#TsmeMy

    Vedúci tímu Telekom predajne Eperia v Prešove

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Okres Prešov

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    AKÁ PRÁCA NA TEBA ČAKÁ
    Úlohou vedúceho tímu je poznať svoj tím, vedieť svojich ľudí inšpirovať a ak treba, tak aj povedať "takto nie", "takto áno". Budeš zodpovedný za to, aby tvoji predajcovia predávali čo najlepšie. Kto by nechcel mať najlepší tím v regióne?! A jasné, budeš riadiť svoje "kráľovstvo" (Telekom centrum) po každej stránke.

    MZDOVÉ PODMIENKY: od 900 € brutto, + variabilka; na základe rozhodnutia zamestnávateľa možnosť dosiahnuť celkový príjem vo výške až 1.500 € brutto.
    ČO PONÚKAME:
    • Garancia provízie bez stropu: koľko zarobíte, toľko vám vyplatíme, neexistuje maximálny limit. Priemerná variabilka na pozícii v Prešovskom kraji je 600 € brutto.
    • Mobilný telefón podľa vlastného výberu a k tomu "vytuningovaný" paušál, 50€ na spotrebu navyše a Deezrom zadarmo.
    • Magio TV zadarmo.
    • Magio Internet, pevná linka, alebo aj Magenta Smart Home so zamestnaneckou zľavou.
    • 50%-ná zľava na paušály ANO a HW aj pre blízkych s možnosťou testovať produkty úplne zadarmo.
    • Rôzne eventy pre najlepších predajcov a vedúcich tímov: na jeseň boli top vedúci tímu v Taliansku, na jar v Thajsku.
    • Stravné lístky v hodnote 4,5 € plne hradené zamestnávateľom aj v prípade čerpania dovolenky alebo PN zamestnanca.
    • Príspevok zamestnávateľa na váš dôchodok možný až 20 € mesačne.
    • Zľavy u našich partnerov na tovar alebo služby, ktoré ponúkajú (napr. MultiSport karta, rôzne obchody, poistenia, ale aj nadštandardná zdravotná starostlivosť v ProCare klinikách).
    • Tréningy a školenia vám umožnia vypracovať sa na lídra.
    • Moderné, čisté a príjemné pracovné prostredie.
    • Mladý kolektív, tímový duch a super partia.
    • Pomoc v nepriaznivej životnej situácii formou peňažnej výpomoci.

    Ponúkaný plat

    1 EUR

    Termín nástupu do práce

    Dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Všeobecne požadované znalosti

    ČO BUDEŠ POTREBOVAŤ KU SVOJEJ PRÁCI?
    Výbava nášho vedúceho zahŕňa predovšetkým: obchodného ducha (budeš udávať smer ostatným), charizmu prirodzeného vodcu (vedieť motivovať tím, rozvíjať ho), manažérske zručnosti (vedieť nastaviť a upratať procesy, zabezpečiť plynulý chod prevádzky, dodržiavať poriadok a dizajn manuál). Samozrejme je potrebná aj príkladná zákaznícka orientácia.

    - znalosti techník predaja
    - relevantné skúsenosti z oblasti predaja
    - prax v riadiacej pozícii min. 2 roky

    - schopnosť práce s PC a Internet aplikáciami

    Vhodné pre absolventov

    Nie

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!