Montážny pracovník / Servisný technik - Automatické závlahy

15.02.2020 Vireo s. r. o.
Miesto práce: okres Pezinok
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo, Reality a stavebníctvo; Elektrikár, Elektromechanik, Montážnik, Technický pracovník, Záhradník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 1300 EUR
Základná mzda 1000-1300 €.
Zvýšenie základnej mzdy po skúšobnej dobe. Následne možné počas roka, v závislosti od vôle učiť sa a v závislosti od samostatného zvládania jednotlivých pracovných úloh.
Odmeny možné viackrát počas roka v závislosti od pracovného nasadenia.
Termín nástupu do práce: od 16.3.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Montáž a servis automatických závlahových systémov. Náplň práce je v pomere cca 40% montáž závlah, 30% zemné, výkopové práce (najmä strojovo), 30% iné (servis, zaškoľovanie zákazníkov, údržba techniky a pod).
Prax v oblasti automatických závlah nie je nutná, potrebné naučíme a zaškolíme.
Nevyhnutný je však vodičský preukaz skup. B, výhodou skup. C.
Vzhľadom na druh práce je pozícia vhodná skôr pre uchádzača mužského pohlavia.

Iné výhody:

Práca v priateľskom kolektíve v počte 2-3 zamestnanci v rámci pracovnej skupiny.
Miesta výkonu práce podľa zákazky, takže žiaden stereotyp nehrozí :).
Stravné lístky nad rámec zákonnej povinnosti.
Kompletné pracovné oblečenie po skúšobnej dobe.
Služobný mobilný telefón.
Garantované pracovné miesto a príjem i mimo sezóny závlah.
Stabilná pracovná doba.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Logické a technické myslenie, manuálna zručnosť, chuť pracovať a učiť sa, zodpovednosť, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, tímový duch, lojalita voči zamestnávateľovi, dobrý zdravotný stav.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Montáž a servis automatických závlahových systémov a čerpacích zariadení

Oblasť pôsobenia:

Výstavba rozvodov pre plyn a kvapaliny

Adresa:

Vireo s. r. o.
Družstevná 40
900 26
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Vireo, s. r. o.
Družstevná 40, Slovenský Grob, 900 26, Slovenská republika
Tel: 0915698968