Analytik

05.08.2019 IC Consulting k.s.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Dostojevský Rad 11
81109

okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Finančný analytik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

possibility of sales provisions, target bonuses, food vouchers, semi-flexible working schedule, teambuilding activities, fruits and refreshments, Summer and Christmas parties (even abroad)

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
12. 2. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
Tasks:
• Creation of international market surveys and market forecasts for various industries
• Relationship building and expert discussions with our customers
• Development of innovative market research solutions
• Cooperation in consulting projects (Fact Based Consulting)
• Planning and implementation of active customer care and consulting, key account
management
• Lectures and presentations at clients and conferences
• Business development and generation of innovations
• Visits of Trade Fairs

From day one, you will take responsibility for your own project tasks and convince from the beginning with problem-solving skills, creativity as well as your own ideas and an understanding of economic relationships. With us, you will soon be cooperating with decision-makers from a wide variety of areas to establish a cooperation for our international research projects, and we will be able to gain broad industry and methodological know-how as part of our exciting market research and consulting projects.

At Interconnection we offer you a corporate culture with a collegial working atmosphere, flat hierarchies, fast decision-making channels and the opportunity to introduce yourself!

If you would like to help shape the future of InterConnection in a young, dynamic team, please send your meaningful application to email

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 19:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • tvorivosť (kreativita)
  • informačná gramotnosť
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • prezentovanie
  • matematická gramotnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • nemecký - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft PowerPoint - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Selection process consists of review of your CV and motivational letter + other documents, short telephone screening and personal interview for selected candidates- The overall length from application to offer should not take more than 14 days.

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • asertivita
  • komunikatívnosť
  • precíznosť (presnosť)
  • vnútorná stabilita
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

IC Consulting k.s.
Dostojevského rad 102546/11
81109 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421902697734