Vedúci predaja ant s.r.o.

20.02.2019 Exelect s.r.o.
Miesto práce: centrála spoločnosti
Staré Grunty 17/A, 841 04 Bratislava

Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchodný manažér, Obchodný riaditeľ, Vedúci obchodnej skupiny
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
fix 1.500 € + odmeny na základe výsledkov
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• riadenie obchodného tímu
• zodpovednosť za plnenie obchodných plánov
• pravidelné porady s obchodníkmi a rozdeľovanie úloh
• pomoc s predajom obchodníkom v teréne
• absolvovanie jednotlivých stretnutí a prípadná pomoc s predajom nových obchodníkov
• neskôr veľká kompetencia pri výbere pracovníkov do tímu
• pravidelný reporting a vytváranie nových obchodných plánov

Iné výhody:

• kompletné úvodné zaškolenie
• zázemie stabilnej a úspešnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
• priama podpora najvyššieho vedenia
• dobré pracovné podmienky, kolektív a rovnako aj motivačný systém vďaka dosiahnutým výsledkom
• flexibilita organizovania svojho pracovného času
• zaručené kompetencie

Výkon práce Vedúceho predaja je vždy náročný. Vyžaduje si výraznú osobnosť, ktorá už vo svojej predchádzajúcej činnosti dokázala riadiť obchodný tím a motivovať ho k úspešným výsledkom. Na tejto pozícii sa okrem riadenia tímu očakáva aj tvorivý prístup, analýza potenciálu a prípadná expanzia aj na ďalšie trhy.
V súčasnosti budete riadiť obchodníkov v SR, ČR a Maďarsku. Spoločnosť je však pripravená na ďalšiu expanziu. Pri výkone svojej práce budete aj veľa cestovať. Veľkou výhodou na danej pozícii je aj sloboda organizovania svojho pracovného času.
Máte vzťah k technickému produktu, obchodu a klientom? Cítite sa byť dobrým manažérom, ktorý má ambíciou za veľkej podpory majiteľa posúvať expanziu spoločnosti? Veľmi dobré výsledky Vám zabezpečia zaujímavú, tvorivú a dlhodobú prácu, nadštandardný príjem, rast a istú budúcnosť.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, spoločnosť ant s.r.o., ktorá už vyše 20 rokov zastupuje na slovenskom, českom a maďarskom trhu silné zahraničné značky svetových výrobcov profesionálneho náradia. Dodáva vysokokvalitné stroje a unikátne technológie. Sortiment produktov a služieb neustále dopĺňa a upravuje tak, aby čo najlepšie uspokojila potreby zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

• skúsenosti s predajom technického produktu veľkou výhodou
• skúsenosti v oblasti vedenia tímu
• ochota neustále sa vzdelávať
• preukázateľné dobré výsledky z predchádzajúcej pracovnej činnosti
• samostatnosť, ochota cestovať a odovzdať svoje skúsenosti tímu

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Exelect je obchodná značka spoločnosti Performia s.r.o. Sme konzultačno - poradenská firma, ktorá sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým
na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas
výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

Exelect s.r.o.
Stará Vajnorská 90
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Miriam Martonová
Stará Vajnorská 90, Bratislava, 831 04, Slovenská republika