Ekonomický referent - Amberg Engineering Slovakia, s.r.o.

20.02.2019 Exelect s.r.o.
Miesto práce: Somolického 5490/1B, 811 06 Bratislava
Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Ekonóm, Fakturant, Pokladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
1200 € brutto + odmeny na základe výsledkov
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• príprava podkladov pre účtovníctvo a komunikácia s účtovníkom - vedenie pokladne, agenda faktúr, a iná účtovná agenda aj s archiváciou
• spracovávanie štatistických výkazov, dotazníkov
• komunikácia s bankou, daňovým úradom, právnikom a inými úradmi
• podklady pre účtovne audity
• príprava a kontrola rôznych zmlúv
• práca v systéme SAP
• spracovanie reportov a podkladov pre majiteľov

Iné výhody:

• zázemie a podpora stabilnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
• priama podpora najvyššieho vedenia
• multisport karta
• jazykové a odborné kurzy

Hľadáme výraznú osobnosť, ktorá už vo svojej predchádzajúcej činnosti dosiahla veľmi dobré výsledky a má ambíciu prevziať zodpovednosť za ekonomické záležitosti spoločnosti a prípravu podkladov pre účtovníctvo.
Výkon tejto pozície je náročný, preto si vyžaduje kandidátov, ktorí už v predchádzajúcej činnosti dosiahli veľmi dobré preukázateľné výsledky. Veľkou výhodou je pôsobenie v predmetnej oblasti a skúsenosti s jej fungovaním.
Je to rôznorodá a náročná práca, ktorej výkon vyžaduje precíznosť a dobré zorganizovanie pracovného času. Na druhej strane však poskytuje zázemie stabilnej švajčiarsko-slovenskej spoločnosti s kvalitným know how a dlhoročnou tradíciou. Je vhodná pre tých, ktorým je ekonomická oblasť blízka, chcú sa presadiť, zvládať výzvy, ktoré ich môžu posunúť a v neposlednom rade dobré finančné ohodnotenie.
Nemáte problém zvládnuť zodpovednosť za ekonomické záležitosti a pracovať na sebe? Na tejto pracovnej pozícii sa okrem dodržiavania rutinných postupov vyžaduje aj istá tvorivá schopnosť a samostatnosť.

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta

Spoločnosť Amberg Engineering Slovakia, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už vyše 15 rokov. Pri svojom vzniku v roku 2003 mala iba 2 zamestnancov. Postupne s rastúcimi požiadavkami na projektové kapacity sa spoločnosť rozrástla na dnešných viac ako 70 interných zamestnancov pracujúcich nielen v hlavnom sídle spoločnosti v Bratislave, na pracoviskách v Žilina a Banskej Bystrici a na stredisku v Košiciach, ale aj na mnohých stavbách po celom Slovensku. Poskytuje projekčné a inžinierske služby najmä v oblastiach geotechniky, podzemných, dopravných, pozemných a vodohospodárskych stavieb.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Fakturácia, Microsoft Excel, Microsoft Word, Podvojné účtovníctvo

• preukázateľné výsledky a prax v predmetnej oblasti
• ochota prevziať zodpovednosť a konať samostatne
• vysoké pracovné nasadenie a zmysel pre detaily

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Exelect je obchodná značka spoločnosti Performia s.r.o. Sme konzultačno - poradenská firma, ktorá sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým
na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas
výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

Exelect s.r.o.
Stará Vajnorská 90
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Miriam Martonová
Stará Vajnorská 90, Bratislava, 831 04, Slovenská republika