PHP programátor

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme PHP programátora, ktorý bude pracovať v tíme programátorov a budovať riešenia pre našich slovenských a zahraničných klientov.
Vašou úlohou bude programovanie zaujimavých internetových riešení, ako webové aplikácie, internetové stránky a portály, backend systémy pre mobilné aplikácie a iné. (http://www.activit.sk/kariera)

Pozícia vhodná aj pre Juniorov, ktorý majú chuť sa učiť a profesijne rásť, nabrať vela skúsenosti na zaujimavých projektoch.
Zamestnanecké výhody, benefity
- flexibilná pracovná doba
- práca v dynamickom a skvelom kolektíve
- zaujímavé a rozmanité projekty s najnovšími technológiami
- vynikajúce platobné ohodnotenie
- polročné a koncoročné odmeny
- možnosť profesionálneho rastu
- sebarealizácia a rozvoj
- príjemné pracovné prostredie

a veľa zábavy :)

Žiadosti spolu s profesijným životopisom vrátane podrobných referencií zasielajte e-mailom na uvedenú adresu s referenčným označením: PHP developer JUNIOR, alebo SENIOR.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Len vybraní kandidáti budú kontaktovaný a pozvaní na osobný pohovor.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti
PHP - pokročilý
SQL - pokročilý
HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
JavaScript - základy

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Znalosť:
- PHP5, SQL (MySQL/PostgreSQL), HTML, CSS
- JS, Bootstrap, JQuery, AJAX, XML výhodou

Očakávame:
- analytické myslenie
- chuť vedomostne rásť a učiť sa nové veci
- zmysel pre tímovú spoluprácu a zodpovednosť

Junior pozícia vhodná aj pre študenta VŠ pri cca 20-25h/tyž a viac.

Informácie pre uchádzača:

Ponúkame Vám možnosť stať sa súčasťou úspešného tímu, podieľať sa na jeho rozvoji a pracovať v mladom príjemnom kolektíve.

Mame radi kávu a preto v Banskej Bystrici sme vybudovali ucelený koncept firmy a kaviarne Black Coffee v centre mesta. V tíme mame fajnšmektrov na rôzne športy a turistiku, ale nechýbajú ani tí čo to kombinujú a obľubujú dobré vínko, alebo pivko :)

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno