Voľné pracovné miesta vo výrobe chovateľských potrieb, 3 ZMENY, DOPRAVA ZABEZPEČENÁ

23.08.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nesvady
okres Komárno
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Pomocný pracovník, Robotník, Strojník
Ponúkaný plat (základná mzda): 520 EUR
520€ + 3,60€ stravný lístok + prémie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- výroba akvárií a doplnkov, psích búdok, krmív, klietok, terárií a iných chovateľských potrieb
- baliace práce, obsluha strojov a zariadení a ďalšie práce podľa pokynov vedúceho zamestnanca
- práca vhodná pre mužov

Pracovné zmeny:
6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
Na niektorých oddeleniach sa pracuje na 2, na niektorých na 3 zmeny.

Preprava zabezpečená po trase:
Komárno - Hurbanovo - Imeľ - Nesvady a späť

Mzda:
- 520€ nástupný plat
- 3,60 € stravný lístok / odpracovaná zmena
- všetky ostatné príplatky vyplývajúce zo Zákonníka práce

Práca je na pracovnú zmluvu s kompletne platenými odvodmi.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno