Obchodný konzultant/manager, aj popri práci

21.02.2019 Baobab s.r.o.
Miesto práce: Oblasť Záhorie + Podunajská nížina
okres Dunajská Streda, okres Malacky, okres Senica, okres Skalica; Dunajská Streda, Malacky, Senica, Skalica, Stupava
Typ pracovnej ponuky: Account manager, Konzultant, Obchodník, predajca
Ponúkaný plat (základná mzda): - na osobnom pohovore
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Aktuálne hľadáme Obchodných zástupcov, ktorý budú v regióne Záhorie a južného Slovenska aktívne vyhľadávať nových zákazníkov. Obchodný konzultant si u nás buduje portfólio klientov, ktorých aktívne vyhľadáva, navštevuje, pripravuje cenové ponuky. Činnosti spojené s prácou sú:

• Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
• Telefonické kontaktovanie zákazníkov
• Budovanie a rozvíjanie obchodných vzťahov
• Príprava cenových kalkulácií a ponúk
• Spolupodieľanie sa na príprave nových produktov a služieb
• Monitorovanie konkurencie a vývoja trhu s riešeniami v oblasti podnikania spoločnosti
• Profesijny rast v rámci spoločnosti

Pozíciu obsadzujeme pre tých, ktorých baví komunikácia s ľuďmi a motivuje ich profesijný rast a dobré finančné ohodnotenie. Pozícia je príležitosťou aj pre uchádzačov bez praxe, ktorí chcú odštartovať svoju kariéru, ale aj pre ľudí s praxou, ktorí majú chuť predávať a posúvať sa vyššie.

Iné výhody:

- produkty firmy za zvýhodnené ceny
- možnosť získať firemné vozidlo
- pravidelné školenia na zdokonaľovanie schopností, vedomostí a zručností
- mladý kolektív

Informácie pre uchádzača:

Do nášho tímu hľadáme:
- Osobnosť s chuťou pracovať a rozvíjať sa
- Osobnosť, ktorá sa nebojí skúšať niečo nové
- Vytrvalých ľudí, ktorí sa neboja odmietnutia
- Človeka s citom pre obchod, matematiku a čísla

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Reprezentatívne vystupovanie, orientácia na zákazníka
- Schopnosť ponúknuť a predať
- Schopnosť sebamotivácie
- Samostatné plnenie pracovných úloh (stanovovanie si cieľov a priorít)
- Schopnosť vytvárať a udržiavať si dobré vzťahy so zákazníkmi
- Pozitívne naladený tímový hráč s probiznis myslením
- Predchádzajúce skúsenosti s predajom NIE SÚ podmienkou, IBA výhodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno
Vodičský preukaz: B

- komunikatívnosť
- flexibilita
- Pozícia je vhodná pre motivovaných pracovníkov orientovaných na výsledky!

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Baobab s.r.o.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Adresa:

Košariská ul. 66/182
Dunajská Lužná
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Nataša Jaremenková
Košariská ul. 66/182, Dunajská Lužná, 900 42, Slovenská republika