PHP / Drupal Software Engineer

26.07.2019 GlobalLogic s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Staré Mesto
Štúrova 27
04001

Typ pracovnej ponuky: Informatika - software, Telekomunikácie; Programátor, Servisný inžinier
Ponúkaný plat (základná mzda): 1700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

• Tréningy, certifikácie, konferencie - budete mať príležitosť naučiť sa a rozvíjať svoje schopnosti
• Tím skvelých a zábavných ľudí v príjemnej firemnej kultúre
• Neformálna atmosféra
• Smartphone každé 2 roky podľa vlastného výberu so zľavou
• Flexibilný pracovný čas /09:00-15:00/
• Zľavy - máme dohody s viacerými dodávateľmi
• Voľný bankový účet
• 3. pilier /DDS/
• Letný a zimný bonus
• Rodinný deň
• Firemné akcie a teambuildingy
• Ovocie alebo tradičné štvrtkové raňajky
• Káva a čaj
• Homeoffice a ďalšie dni dovolenky
• Referral program
• oblasť relaxačnej zóny - kde si môžete piť kávu alebo hrať hry/XBox, Pingpong, Calceto/

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 1. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 2. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Team around our successful mass media oriented project is growing.

We are looking for PHP developer with Drupal experience for UK based company operating in the field of mass media. Company with more than a hundred years long tradition made it from few pages long newspaper to highly respected and competent weekly magazine dealing with dozens of topics.

Requirements

- Proven software development experience in PHP, Drupal
- Experience in common third-party APIs, SDKs, mobules and libraries
- Passion for best design and coding practices and a desire to develop new bold ideas
- Demonstrable knowledge of web technologies including HTML, CSS, Javascript, AJAX etc

Responsibilities
- Maintenance, feauture development, bug fixing.
- Fixes to PHP/Drupal backend, enhancements to Interface etc.
- Collaborate with cross-functional distributed teams to define, design, and ship new features.
- Identify problems, data issues, areas for improvement, issues and acceptable strategies to address them.
- Ttroubleshoot and debug.
- Continuously discover, evaluate, and implement new technologies to maximize development efficiency.
- Unit-test code for robustness, usability, and general reliability

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 15:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • PHP - pokročilá
  • Javascript - pokročilá