Lekár bez špecializácie

Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Trebišov
Trebišov
SNP 1079/76
07501

okres Trebišov; Trebišov
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Lekár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1192 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1192,50 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 2. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
18. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Zdravotníctvo

Náplň (druh) práce
- Poskytuje a zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru na svojom úseku
- Poskytuje a zabezpečuje konziliárnu zdravotnú starostlivosť – zdravotná starostlivosť poskytovaná u hospitalizovaných pacientov, má charakter rady, doporučenia, prípadne invazívneho výkonu;
- Poskytuje a zabezpečuje zdravotnícke výkony a postupy uskutočnené u pacientov na zistenie správnej diagnózy a vykonanie lege artis terapeutických, preventívnych a iných potrebných zásahov a opatrení;
- Poskytuje a zabezpečuje pracovné činnosti uvedené v tejto náplni práce v pracovnom čase a v ústavnej pracovnej pohotovosti – výkon pracovných činností mimo bežnú pracovnú dobu;
- Poskytuje a zabezpečuje pracovné odborné činnosti počas pracovnej pohotovosti mimo pracoviska - čas kedy je lekár k dispozícii pre potreby náhlych udalostí v nemocnici, ktoré vyžadujú prítomnosť alebo zásah ďalšieho lekára, zvyčajne s vyššou kvalifikáciou a dlhšou praxou;
- Vykonáva diagnosticko-liečebnú a odbornú činnosť v súlade s aktuálnymi vedeckými poznatkami, hodnotami s cieľmi príslušného medicínskeho odboru;
- Postupuje podľa schválených predpisov, vnútorných smerníc a organizačných pokynov;
- Dodržiava stanovené metodické postupy a odborné usmernenia stanovené MZ SR

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore všeobecné lekárstvo

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

pozícia lekára na oddelenia:
- chirurgia, úrazová chirurgia, OAIM, neurológia, fyziatria, TaPCH, urgent, pediatria

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Nemocnica s poliklinikou Trebišov, a.s.
SNP 1079/76
07501 Trebišov
Slovensko