Produktový inžinier

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • podpora portfólia existujúcich produktov a rozvoj nových produktov
  • vypracovanie štúdie k produktu, podpora výrobného procesu
  • koordinácia ponúk s oddelením predaja a nákupu
  • vyhotovovanie kalkulácií výroby
  • komunikácia s obchodným oddelením v Rakúsku (denná komunikácia v anglickom jazyku)
  • priamy kontakt s klientom
  • príprava výrobných postupov v SAP
Benefity a ďalšie výhody:
  • základná garantovaná mzda 1100€ (finálna mzda záleží na seniorite a skúsenostiach kandidáta)
  • variabilná zložka mzdy
  • medzinárodné zázemie stabilnej spoločnosti
  • jazykové kurzy
  • letné a zimné zamestnanecké akcie
  • zvýhodnené stravovanie v jedálni
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • silné technické zázemie, praktická skúsenosť z prostredia výroby nutnosťou
  • vzdelanie v technickom odbore (strojárstvo, elektrotechnika)
  • aktívna znalosť anglického jazyka nutnosťou
  • znalosť nemeckého jazyka výhodou
  • znalosť SAP
  • flexibilita, zodpovednosť
  • výborné komunikačné schopnosti