SUPPLY CHAIN MANAGER (Ref. č.: 2-30-32043/PF)

17.02.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Nitra
okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Obchod, Vrcholový manažment
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
2000 - 3000 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

We are looking for an experienced candidate who would like to continue her/his career in strong international production company at the position SUPPLY CHAIN MANAGER:

- Manages the performance and development of the Supply Chain team
- Responsible for achieving customer delivery performance by coordinating logistics, purchasing, planning and delivery activities
- Contributes actively to continuously improving plant performance: consistently identifies opportunities to eliminate losses and proposes solutions for the improvement of their own activities and of the plant
- Responsibility in internal and external logistics
- Customer support

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- Fluent knowledge of English language min.B2
- At least 5 years experience in a similar position or equivalent
- At least 5 years experience in the supply chain function
- Working experience in warehouse management, purchasing, logistics
- MS office - advanced
- Driving licence: B
- Analytical thinking
- Organizing skills
- Communication and presentation skills
- Strong leadership skills
- Willingness to travel

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Grafton Slovakia s.r.o., svetovo uznávaný poskytovateľ personálnych služieb a sprostredkovaní práce, je personálno-poradenská agentúra so širokou pôsobnosťou. V oblasti sprostredkovania práce ponúkame stále zamestnanie, dočasné úväzky, brigády, ale tiež prácu v zahraničí. Zameriava sa predovšetkým na ponuky práce v nasledujúcich oboroch: obchod, marketing, administratíva, financie, bankovníctvo, IT, engineering, výroba, farmácia, cestovný ruch a ďalšie. Okrem ponuky práce poskytuje aj personálne poradenstvo, napr. ako napísať životopis, sprievodný list či ako sa pripraviť na pohovor.

Medzi široké portfólio Grafton služieb tiež patrí personálna inzercia na mieru, testovanie kandidátov, Assesment Centres, personálne a mzdové vedenie, konzultácie v oblasti ľudských zdrojov a Outplacement.

Graftonu záleží na kvalite, a preto sa snaží na trhu sprostredkovania práce a personálneho poradenstva ponúknuť maximálne profesionálny servis. Práve preto implementoval európsky uznávaný systém riadenia kvality ISO 9001. Certifikát ISO 9001 prispieva k snahe spoločnosti Grafton vyhovieť požiadavkám jej zákazníkov v najlepšej možnej kvalite. Ku každému zákazníkovi pristupuje individuálne s prioritou nájsť spoločné riešenie.

Kontaktné údaje:

Piaristická 1, Nitra, 94901