Quality Engineer - teamleader ! (Ref. č.: 2-30-31974/PF)

23.08.2019 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Topoľčany
okres Topoľčany
Typ pracovnej ponuky: Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 2000 EUR
2000 - 2500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti v úspešnej spoločnosti ako INŽINIER KVALITY - TEAMLEADER !

- Riadenie a koordinácia pracovníkov zákazníckeho servisu
- Zabezpečenie celkovej starostlivosti o zákazníkov z hľadiska kvality
- Monitoring a kontrola nákladového strediska
- Plánovanie a implementácia definovaných IMS cieľov pre vlastné business procesy. - Definovanie opatrení v prípade odchýlok v pláne v súlade so špecifikáciami IMS
- Plnenie cieľov stanovených pre tím QAC z hľadiska nákladov, termínov a kvality

Iné výhody:

- 13ty plat
- príspevok na dochádzanie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Úspešný kandidát by mal mať:
- skúsenosti na danej pozícii
- znalosť anglického jazyka slovom aj písmom, úroveň B2
- skúsenosť z automotive podmienkou
- skúsenosť s vedením tímu