METRO manažérský tréningový program pre absolventov

18.04.2019 METRO Cash and Carry SR s.r.o.
Miesto práce: Slovenská republika; okres Senec
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Obchod
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, trainee program
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Do you want to build the future of wholesale business and leave your personal footprint?
• Do you see yourself driving sales and actively shaping the success of our customers and their businesses?
• Do you see your ideas being implemented on a global scale and brought to life throughout several countries?
• Do you like to be challenged on a regular basis?
• Do you aspire to take your skills to the next level and beyond?

Iné výhody:

Your resume with a list motivational send us in English to Slovak language, please.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Vhodné pre absolventov: Nie

Our company METRO C & C SR s.r.o. confirms that the personal data contained in the documents you sent us will be discard after 29.5.2019
in accordance with the Law 122/2013. From this date company does not use any of your personal information.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

METRO Cash & Carry SR s.r.o. bolo založené ako dcérska spoločnosť firmy METRO Group – jednej z najväčších obchodných skupín na svete.METRO Group pôsobí v dvadsiatich ôsmich krajinách štyroch kontinentov a prevádzkuje vyše 500 veľkoobchodných samoobslužných centier.
Prevádzkujeme výlučne veľkoobchodný predaj širokého sortimentu potravinárskeho a nepotravinárskeho spotrebného tovaru registrovaným podnikateľom.

Oblasť pôsobenia:

Nešpecializovaný veľkoobchod

Adresa:

METRO Cash and Carry SR s.r.o.
Senecká cesta 1881
Ivanka pri Dunaji
Slovenská republika
www.metro.sk