Výživový poradca / asistent výživy

17.02.2019 PROFIDIET, s. r. o.
Miesto práce: Americké nám. 1, Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Po ukončení skúšobnej doby navýšenie podľa dosiahnutých výsledkov, možnosť vyplatenia bonusov v závislosti od predaja.
Termín nástupu do práce: od 12.2.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný, polovičný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 28.2.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Poradenstvo v oblasti zdravej výživy a predaj produktov proteínovej diéty Profidiet v rámci redukčného centra spoločnosti.
Uprednostňujeme kandidátov so zdravotníckym vzdelaním alebo s praxou v oblasti výživy ľudí.

Iné výhody:

Príjemné pracovné prostredie, profesionálny tím, benefity

Schopnosť komunikovať s ľuďmi, príjemné vystupovanie, záujem učiť sa nové veci, kreatívny a zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam.
Poskytujeme profesionálne poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu.
Ponúkame služby a predaj produktov proteínovej diéty a výživových doplnkov popredných svetových výrobcov v danej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Oblasť pôsobenia:

Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.

Adresa:

PROFIDIET, s. r. o.
Znievska 16
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

PharmDr. Monika Kyselicová
Znievska 16, Bratislava, 851 06, Slovenská republika