Procesný manažér - logistika

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • možnosť zavedenia inovatívnych technologických a operačných riešení súvisiacich s optimalizáciou procesov
  • zabezpečenie rozdelenia úloh prideleného tímu
  • navrhovanie prevádzkových procesov
  • plánovanie zdrojov (zamestnanci, vybavenie, skladové priestory, materiály) na zabezpečenie plynulých procesov
  • implementácia špecifických noriem kvality procesov
  • analýza a implementácia prevádzkových nákladov v súlade s plánovaným rozpočtom
  • monitorovanie technologických riešení a optimalizácia logistických procesov
  • zabezpečenie bezpečnosti práce pri prevádzkových procesoch, vrátane zabezpečenia bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, požiarnej bezpečnosti
  • zabezpečenie technickej kvality zvereného zariadenia, strojov a infraštruktúry v skladovej zóne
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Všeobecne požadované znalosti:
  • aspoň 3 roky praxe na podobnej pozícií
  • skúsenosť s riadením tímu
  • znalosť MS Office
  • dobrá znalosť logistických procesov
  • mzda 1400 Eur ( v závislosti od skúseností môže byť aj vyššia)