Grafik - odborný referent

20.07.2019 Mestská umelecká agentúra Partizánske

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Partizánske
Partizánske
Dom kultúry, Ul. Makarenkova 214
95801

okres Partizánske; Partizánske
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Štátna a verejná správa, Umenie a kultúra, Média a žurnalistika; Grafik, Odborný referent, Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 520 EUR
Termín nástupu do práce: 18. 3. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
520 € za mesiac

Dátum nástupu:
18. 3. 2019

Dátum pridania ponuky:
7. 2. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
8. 2. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 3

Pracovná oblasť:

Kultúra, umenie, TV a vydavateľstvo

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:27. 2. 2019Informácie pre záujemcu:Záujemcovia zasielajte žiadosti so štruktúrovaným životopisom, s dokladom o najvyššom ukončenom vzdelaní, s vlastnými ukážkami prác /portfólio/ a písomný súhlas na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. O ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (tlačivo na stiahnutie je zverejnené na stránke www.muap.sk) na adresu: MESTSKÁ UMELECKÁ AGENTÚRA Dom kultúry Makarenkova 214/2 958 01 Partizánske do 22.02.2019
Miesto výkonu práce: zamestnanec bude pracovať v priestoroch zamestnávateľa na adrese: Dom kultúry, Makarenkova ul. 214/2, 958 01 Partizánske

Platové podmienky zamestnanca pri výkone práce vo verejnom záujme upravuje Zákon č. 318/2018 Z.z., ktorým sa mení a dopĺňa Zákon č. 553/2003 Z.z.
Do užšieho výberu budú pozvaní uchádzači spĺňajúci podmienky výberového konania telefonicky

Náplň (druh) práce
tvorba propagačných materiálov (plagáty, vstupenky, brožúry, buletíny, letáky, city light nosiče a pod.), dopĺňanie web stránky organizácie, návrh a tvorba komplexných kreatívnych riešení pre rôznorodé účely – reklama, propagácia...

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Adobe Illustrator - pokročilá
  • Adobe Photoshop - pokročilá
  • Adobe InDesign - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • iniciatívnosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)