Opatrovateľ/ka klientov v teréne - mestská časť Ružinov

10.08.2019 Domov dôchodcov

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Pažítková 2
82101

okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Služby, Zdravotníctvo a farmácia; Au-pair, Domáca opatrovateľka
Ponúkaný plat (základná mzda): 707 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

ponúkame:
- zvýšenie platu po skúšobnej dobe na 780,-
- gastrolístky,
- týždeň dovolenky naviac,
- odmeny.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
707 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
8. 2. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
10. 7. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Sociálne služby

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Uchádzačov žiadame o zaslanie profesijného životopisu e-mailom.
Opatrovateľský kurz v rozsahu 220 hodín je podmienkou alebo stredná zdravotná škola odbor sanitár.
Požadujeme hygienické minimum, t.j. Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažnú činnosť na prácu s potravinami a pokrmami (žiadosť o vydanie osvedčenia podaná dňom nástupu).
Vybraných uchádzačov budeme na osobný pohovor pozývať telefonicky.

Náplň (druh) práce
Opatrovateľská starostlivosť o mobilných a imobilných klientov v teréne v domácnosti v mestskej časti Bratislava - Ružinov.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvého

Ponúkané výhody
ponúkame:
- odmeny.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého

ponúkame:
- odmeny.

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Certifikáty

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Svedomitý, zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci, slušné správanie a komunikácia, bezúhonnosť.
Odborné vedomosti a praktické opatrovateľské zručnosti v starostlivosti o mobilných aj imobilných klientov, pozitívny vzťah k seniorom.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť