Senior účtovník - špecialista

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Zodpovednosť za kompletné reportovanie finančných výkazov
  • Manažovanie procesu zostavenia reportingových balíkov
  • Realizovanie pravidelných a ad-hoc reportov
  • Sledovanie zmien v legislatíve, IFRS štandardoch, skupinových účtovných politikách a ich priebežná implementácia
  • Príprava podkladov pre audit a zabezpečenie komunikácie s externým audítorom
  • Participácia na zahraničných projektoch
Upresnenie platových podmienok:
Disponujete dobrými znalosťami z účtovníctva a máte analytické myslenie? Náš klient hľadá do tímu posilu, ktorá bude zodpovedná aj za reportovanie finančných výkazov.
Benefity a ďalšie výhody:
  • Ročné odmeny v závislosti od plnenia cieľov spoločnosti
  • Bohatý balík zamestnaneckých výhod( príspevok na DDS, Sick days, príspevok na dopravu do zamestnania, sociálne výpomoci a mnohé iné)
  • Čiastočne flexibilný pracovný čas - príchod/odchod
  • Možnosť práce z domu - Home office
  • Možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie
  • Základná garantovaná mzda 1500€ brutto/ mes. + variabilná zložka
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • Odborná prax v oblasti účtovníctva min. 3 roky
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B2
  • Znalosť medzinárodných účtovných štandardov IFRS
  • Dobré analytické a logické myslenie
  • Pokročilá úroveň MS Word, Excel, Outlook
  • Skúsenosti v SAP systéme výhodou
  • Schopnosť samostatne riešiť úlohy