SERVISNÝ TECHNIK (Banská Bystrica)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Po celú dobu svojho pôsobenia patrí medzi predné výťahárske spoločnosti na slovenskom trhu. A to nie len v dodávkach výťahov a eskalátorov, ale aj v ich následnom servise, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu SERVISNÝ TECHNIK (Banská Bystrica).

Náplň práce:

• vykonávanie servisnej činosti a všetkých druhov opráv výťahov vrátane prevencie,
• zodpovednosť za dodržiavanie termínov realizácie jednotlivých druhov činností,
• komunikácia s prevádzkovateľmi výťahov

Požadujeme:

• odbornú spôsobilosť (§ 21 vyhl. 508/2009 Z. z. a vyššie, § 18 výhodou),
• skúsenosti so servisom výťahov veľkou výhodou,
• ochotu na sebe pracovať a chuť učiť sa nové veci,
• záujem o elektroniku a moderné technológie,
• prozákaznícky prístup,
• samostatnosť, spoľahlivosť

Ponúkame:

• zázemie prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti,
• odborný rast a perspektívu,
• zaškolenie v technickej oblasti a ďalšie vzdelávanie,
• prácu s modernými technológiami,
• príspevok na DDS,
• príspevok na šport/relax a jazykové kurzy,
• odmeny pri pracovnom výročí, pri narodení dieťaťa, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie a ďalšie,
• nástup možný ihneď alebo dohodou
• základná zložka mzdy: 850 € btto (dohodnutá mzda sa odvíja od skúseností uchádzača)
• miesto výkonu práce: Banská Bystrica

Ak Vás táto ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis na e-mailovú adresu email Budeme Vás v najbližšej dobe kontaktovať. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície.

Spoločnosť PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhradzuje právo nekontaktovať kandidátov, ktorí nebudú spĺňať vyššie uvedené požiadavky.
Výhodou spolupráce s nami je rýchlosť! S našimi konzultantmi absolvujete iba telefonický pohovor!

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity