Manažér záhrad. projektov, Šamorín-Čilistov 4,40-7,5 €/hod.

07.03.2020 A.B.I.E.S. s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Dunajská Streda
Šamorín
Čillistov - Labutia 18
93101

okres Dunajská Streda; Šamorín
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,4 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Výkonnostné odmeňovanie nad rámec základného platu.
Odborné zaškolenie a ďalšie vzdelávanie v záhradníckom odbore.
Možnosť nákupu drevín a trvaliek za výhodnú cenu.
Krásna práca v prírode a s pohodovými kolegami (vo veľkej väčšine :-)
+ hradené ubytovanie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
4,40 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
6. 2. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
20. 1. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 7

Pracovná oblasť:

Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvoRemeslá a osobné služby

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:17. 2. 2020Informácie pre záujemcu:Ste príjemný, komunikatívny a pracovitý záhradník a šikovný realizátor záhrad, Ochotný a optimistický človek s kultivovaným správaním.
Ako vhodný kandidát rád pracujete fyzicky a dokážete pracovať vonku aj v nepriaznivom počasí.
Zaujíma Vás ochrana prírody, zdravé životné prostredie, pôvodné druhy rastlín a živočíchov, druhová rozmanitosť a podobne.
Pracujete rád (rada) a preto prijímate aj úlohy nad rámec Vašich pracovných povinností.
Chápete, že rozvoj našej firmy Vám prinesie stabilitu pracovného miesta a postupný ďalší rast Vášho platu.
Vaše vzdelanie alebo prax v záhradníckej produkcii, realizácii záhrad a výsadbe drevín, krov a trvaliek sú pre Vás ako kandidáta výhodou.
Vaša znalosť maďarského jazyka a / alebo anglického či nemeckého jazyka sú pre Vás výhodou.

Náplň (druh) práce
Úprava terénu a záhradnícke práce u zákazníkov záhradníctva.
Výsadba, presádzanie, ošetrovanie a odborná starostlivosť o stromy, kry a trvalky.
Odborné poradenstvo zákazníkom záhradníctva.
Starostlivosť o záhrady našich zákazníkov.
Tvorba, rekoštrukcia a údržba biojazier, kúpacích jazierok a ekologických bazénov bez chémie.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvéhozdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť
  • environmentálna (prírodovedná) gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • slovenský - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Prosím zašlite nám na našu adresu email:

1) Váš životopis.
2) Krátky motivačný list, stačia 2-3 vety.

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • sebaovládanie
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • vnútorná stabilita