Packaging Engineer (Ref. č.: PR/021113)

21.08.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčiansky kraj; okres Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Manažment kvality, Strojárstvo, technika a rozvoj, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Výroba; Dispečer, Disponent, Inžinier kvality, Koordinátor, Logistik, Procesný inžinier, Programátor, Projektový manažér v telekomunikáciách, Technický pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1300 eur (brutto) plat rastie podľa skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Cieľom je zabezpečiť optimálne riešenie obalov pre produkty spoločnosti
- Vývoj obalov v závislosti od požiadaviek oddelení a zákazníkov / dodávateľov
- Zlepšovanie existujúcich procesov vo výrobe
- Reporting nadriadeným
- Zodpovednosť za príslušnú dokumentáciu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

- SŠ/VŠ technického zamerania
- Skúsenosti z oblasti logistiky (obaly / návrhy / optimalizácia)
- Angličtina na úrovni B2
- Technické myslenie a kreativita