Balič/ka, Montážnik/čka

06.02.2019 Prvá Personálna, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Typ pracovnej ponuky: Balič
Ponúkaný plat (základná mzda): 624 EUR
Plus:
94€ variabilná zložka
Stravné lístky 3,80€/ks/deň zdarma
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 28.2.2019
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Táto pracovná pozícia predstavuje obsluhu ručných lisov, bodových zváračiek a transfer linky; vykonávanie pracovných činností výrobného procesu podľa inštrukcií týkajúcich sa lisovania kovov, zvárania, montáže a balenia.
Zodpovedá:
plnenie výkonových noriem, dodržiavanie všetkých predpisov a inštrukcií s cieľom splniť výrobný plán v 100% kvalite,
vykonávanie operácie len podľa pracovného postupu, s použitím predpísaného náradia a kontrolných meradiel,
vykonávanie predpísanej samokontroly podľa pracovného postupu; dodržiavanie kontrolných postupov, predkladanie na kontrolu alebo samostatná kontrola definovaného počtu výrobkov v definovaných časových intervaloch
odkladanie kusov po vykonaní výrobnej operácie len do prepraviek a paliet podľa baliaceho predpisu, ktoré sú čisté, prázdne, správne označené s odstránenou neplatnou identifikáciu,
ohlásenie zistenia nezhodného výrobku pri vykonávaní operácie priamemu nadriadenému ,prísne dbá na oddelenie nezhodných výrobkov od dobrých výrobkov,
správne a presne vedie požadované záznamy v stanovenej dobe,
efektívne hospodári so spotrebným materiálom,
dodržiava pracovnú disciplínu a stanovené doby prestávok, udržiava čistotu a poriadok na pracovisku
vykonávanie takých činností, ktoré priebežne určí zamestnávateľ

Iné výhody:

Práca na 3 mesiace cez agentúru a potom sa uzatvára zmluva priamo so spoločnosťou
Stabilná práca
Prémiový systém

Výroba spoločnosti sa špecializuje na lisovanie, zváranie, montáž a odmasťovanie dielov pre cieľové odvetvia automobilový, elektrotechnický, stavebný a medicínsky priemysel. Firma svoje produkty distribuuje do Veľkej Británie, ČR, SR, Maďarska, Nemecka, Ruska, Francúzska a Číny.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno