Skladník - Sučany

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • práca vo výrobe na hlavný pracovný pomer v Sučanoch v 1 - zmennej alebo 2 - zmennej prevádzke
  • fyzický príjem a kontrola materiálu vrátane zaskladnenia
  • fyzický výdaj materiálu do výroby podľa stanovených pracovných postupov
  • obsluha vysokozdvižného vozíka a žeriavu
  • nakládka a vykládka materiálu, hotových výrobkov
  • vykonávanie inventúrnych prác
Benefity a ďalšie výhody:
  • základná zložka mzdy je 515 € brutto, mesačná hrubá mzda sa pohybuje od 620 € do 720 € brutto v závislosti od kvalifikácie a skúseností kandidáta
  • doprava do práce a z práce bezplatne
  • príplatky nad rámec Zákonníka práce : poobedná zmena, nočná zmena, práca vo sviatok,...
  • po skúšobnej dobe odmena za kvalitu a plnenie stanovených noriem
  • stravná jednotka 3,60 €
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • predchádzajúca pracovná skúsenosť na pozícii skladník, skúsenosť s prácou v sklade s VZV - výhodou ale nie podmienkou
  • schopnosť porozumieť pracovnému postupu a pracovať podľa neho
  • dobrý zdravotný stav
  • ochota pracovať na zmeny
  • manuálna zručnosť
  • spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť