Pracovník montáže elektroskríň

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • vizuálna kontrola a mechanické opracovanie skrine
  • osadenie súčiastok v skrini
  • kontrola kvality pred pripravených dielov a súčiastok
  • popisovanie jednotlivých dielov
  • montáž a zapojenie prepojov a súčiastok podľa dokumentácie AV ( príprava výroby )
  • iné pomocné činnosti súvisiace s montážou elektroskríň
  • plnenie príkazov nadriadeného zamestnanca
  • dodržovanie pravidiel a zásad BOZP
Benefity a ďalšie výhody:
  • základná mesačná mzda je od 550 €, mesačná mzda sa pohybuje od 660 € do 810 € brutto v závislosti od kvalifikácie a pracovných skúseností kandidáta
  • doprava z práce a do práce
  • odmeny za kvalitu a plnenie stanovených noriem
  • príplatky za prácu nadčas, poobednú zmenu činí 0,30 €/hod brutto, prácu cez víkend činí 2,76 € /hod brutto, prácu vo sviatok nad rámec Zákonníka práce
  • stravná jednotka v hodnote 3,60 €
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • stredoškolské vzdelanie
  • odborná spôsobilosť § 19 - elektrotechnik výhodou, nie podmienkou
  • predchádzajúca prax v oblasti elektrovýroby výhodou
  • schopnosť tímovej práce
  • flexibilita
  • ochota pracovať v 2 - zmennej prevádzke