Resident Engineer

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • analýza reklamácií zákazníkov pomocou vhodných diagnostických nástrojov
  • spolupráca s tímom kvality a pravidelné reportovanie analýz reklamácií
  • podpora pri budovaní portfólia produktov a nových programov
  • pripravovanie pravidelných prehľadov technických návrhov
Benefity a ďalšie výhody:
  • mzda 1300 eur/brutto na mesiac v závislosti od skúseností + 13. plat
  • príspevok do DDS
  • príležitosť pracovať s najmodernejšími technológiami
  • športové aktivity
  • práca v stabilnej a modernej spoločnosti
  • možnosť kariérneho rastu
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • vzdelanie v odbore elektronika, systémové inžinierstvo
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • skúsenosti s riadením tímu na diaľku
  • skúsenosti s CAN systémom
  • skúsenosti s vývojom softvérov
  • schopnosť riadiť tím v organizácii aj mimo nej