SW Manufacturing Engineer

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • riadenie dodávok nových zariadení
  • poskytovanie technickej podpory pre nové produkty/linky
  • skrátenie doby výrobného procesu pre zvýšenie efektivity
  • optimalizácia nastavení výrobných strojov
  • štúdium najmodernejších vývojových nástrojov a programovacích procesov
  • podpora Launch manažéra pri úlohách spojených s finančnými ukazovateľmi (CAPEX, rozpočty, zavádzanie nákladov)
Benefity a ďalšie výhody:
  • mzda 1300 eur/brutto na mesiac v závislostí od skúseností + 13. plat
  • práca v stabilnej a modernej spoločnosti
  • možnosť kariérneho rastu
  • príspevok do DDS
  • jazykové kurzy
  • bohatý sociálny program
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • technické alebo elektrotechnické vzdelanie
  • angličtina na komunikatívnej úrovni
  • 2 roky skúseností v automobilovom priemysle, alebo na podobnej pozícii
  • Znalosť manufacturing software environment
  • Znalosť výrobných procesov zameranie na FCT/ICT