#TsmeMy

    Sr.špecialista metod.a proc.účtovníctva

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    : Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    : definovanie účtovných postupov a procesov spoločnosti, v zmysle účtovných požiadaviek (IFRS, SAS) a daňových noriem, dohľad nad ich implementáciou,
    : koordinovať implementáciu nových a zmenených účtovných a daňových postupov spoločnosti,
    : posudzovanie komplexných obchodných prípadov a transakcií z účtovného a procesného hľadiska,
    : príprava podkladov pre účtovanie, koordinovať a vykonávať analýzy pre účely nastavenia účtovania za zverenú oblasť účtovníctva,
    : participovať a koordinovať úlohy za funkčnú oblasť účtovníctva na pridelených projektoch,
    : poskytovať expertné poradenstvo a konzultácie v oblasti financií a účtovníctva,
    : zodpovedať za rozvoj a inovácie procesov a navrhovať nástroje a korektívne opatrenia na optimalizáciu a zlepšovanie procesov a kvality a zvyšovanie zákazníckej spokojnosti, monitorovať a vyhodnocovať ich

    Ponúkaný plat

    2200 EUR

    Termín nástupu do práce

    : dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    : analytické myslenie, samostatnosť, proaktivita, systematický prístup k práci, efektívna komunikácia, koordinácia úloh a vstupov, zodpovednosť, presnosť
    : 4 roky praxe v oblasti auditu, financií prípadne účtovníctva, ACCA výhodou
    : znalosť slovenskej a medzinárodnej účtovnej legislatívy (IFRS)
    : základná znalosť daňovej legislatívy
    : užívateľ MS Office podmienkou, SAP výhodou

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!