Referent - grafik, fotograf

26.01.2019 Mesto Nitra
Miesto práce:
Slovensko, Nitriansky kraj, okres Nitra, Nitra, Štefánikova trieda 60, 95006

okres Nitra; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Obchod, Služby, Média a žurnalistika; Fotograf, Grafik, Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 1050 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 3. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

grafické návrh rôznych typov nosičov reklamy, grafické spracovanie do výroby, Komunikácia s odbormi a výrobou. Tvorba grafických návrhov od skíc až po výsledné vizuály a ich štylizovanie podľa zadania. Grafické spracovanie reklamy v závislosti od celkovej koncepcie. Spolupráca pri vytváraní kreatívnych koncepcií, určujúcej podobu a zameranie komunikačných kampaní a pod. Viac informácií na stránke www.nitra.sk

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

ovládanie programov Photoshop/InDesign / Ilustrator alebo podobných profesionálnych grafických softvéroch, ovládanie práce s fotoaparátom, jeho nastavovanie, občianska bezúhonnosť, seriózne vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovedný prístup k pracovným úlohám, užívateľské ovládanie počítača

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Mesto Nitra
Štefánikova trieda 60
95006 Nitra
Slovensko
Tel: +421376502244